Menü
Your Cart

Filtre Kahve Makineleri

Filtre kahve makinesi nasıl kullanılır?

Herkes taze ve aromalı bir kahvenin yoğun bir güne başlarken hazır olmasını istiyor.
Bu nedenle istediginiz zaman mükemmel bir fincan kahve içebilmek için gerekli adımları atmanıza yardımcı olacak bu kılavuzu hazırladık. 
Filtre kahve makinesi nasıl kullanılır?


1. Filtre sepetine Trescol kahve filtresi ekleyin
Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı kahve filtresi türü varsa da , ucuz seçenekler daha iyi sonuçlar için güvenilir değildir.


2. Kahvenizi ölçün
Filtreye ne kadar kahve koyacağınız, ne kadar kahve yapmak istediğinize bağlıdır. Ayrıca kahve makinenize ve yaptığınız kahvenin türüne de bağlı olacaktır.
Genellikle, her bir kupa su için yaklaşık bir tatlı kaşığı kahveye ihtiyacınız olacaktır, ancak kahve makinenizi mükemmel oranı için kontrol etmelisiniz. Bazı özel karışım kahveleri de farklı oranlara sahip olabilir, ancak talimatlar için paketin arkasını kontrol edebilirsiniz.


3. Suyunuzu ölçün
Kupanız ne kadar suya ihtiyacınız olduğunu ölçmenize yardımcı olacaktır. Doldurmak için genellikle filtrenin arkasında veya üstünde bir açıklık vardır.


4. Kahve makinesini prize takın
Bazı makineler açar açmaz demlemeye başlarken, diğerlerinin gitmesi için bir düğmeye basmanız gerekebilir. Bazılarında 'zaman ayarı' vardır, böylece kahveniz ihtiyacınız olduğunda hazırdır.


5. Kahve dökmeden önce demlemeyi bitirinceye kadar bekleyin
Biliyoruz ki, Kahve karafının dolmasını beklemek zor, ama sonunda biraz sabır buna değecektir. 


6. Kağıt filtreyi atın
Kahve demlemeniz bittiğinde Trescol Kağıt filtreyi çıkarmanız ve kullandığınız anda atmanız gerekir, çünkü makinede kahve telvesi bırakmak bir sonraki kahvenizi çok acı yapar.Russell Hobbs 22620-56 Dijital Zaman Ayarlı Filtre Kahve MakinesiKahve hazırlama sürecini olabildiğince pratik, hızlı ve keyifli hale getiren Russell Hobbs 22620-56 Dijital Zaman Ayarlı Filtre Kahve Makinesi, barındırdığı teknolojilerinin yanı sıra şık ve ergonomik tasarımıyla da göz alıcı bir per..
699,99TL 899,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .