Menü
Your Cart

Kişisel Veri Silme

Avrupa Birliği Koruma Yönergesi (GDPR) ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, hakkınızda sakladığımız kişisel verilerinizi silmemizi isteme hakkına sahipsiniz. Birkaç dakika ayırıp,  aşağıdaki yöntemleri uygulayarak tüm kişisel verilerinizi sildirebilirsiniz.

  

28. Ekim 2017 Tarih ve 30224 Sayılı Resmi Gazetede yayınlanan  KİŞİSEL VERİLERİN SİLİNMESİ,  YOK EDİLMESİ VEYA ANONİM HALE GETİRİLMESİ HAKKINDA YÖNETMELİK’e göre bu sitede verilerinizin silinmesini isterseniz izlemeniz gereken yöntemler aşağıda belirtilmiştir.

 

Eger Bülten’e abone olmuşsanız mail adresinizi bülten aboneliği girişine tekrar girip gönder butonuna tıklarsanız, bülten aboneliğinden çıkışınız otomatik olarak sağlanır ve mail adresiniz veritabanından silinir. Bu seçenek bültene abone olurken pop up olarak size bildirilmişti.

 

Eğer tüm üyelik bilgilerinizin silinmesini isterseniz, sisteme giriş yapıp üyeliğinizi iptal etmeniz yeterlidir. Tüm bilgileriniz veritabanından otomatik olarak silinir.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .