Menü
Your Cart

Patar

Üretici: Patar
Patar Mellan Rostat Öğütülmüş Organik Filtre kahve Güzel bir asitliğe sahiptir ve orta kavrulmuştur. Dengeli ve zarif bir kahvedir.İçimin ardından gelen tatta meyve notaları içerir.Tréscol Kahve FiltresiTüm analizlerden başarı ile çıkmış, ıslandığında bile yırtılmayacak şekilde takviye edilmiş..
94,50TL
Üretici: Patar
Patar Mörk Rostat Öğütülmüş Organik Filtre kahveAğzınızda kalan tatta koyu çikolata notaları içeren yoğunluk vardır. Orta kavrulmuştur. Organik gıda üretimi, insanlar ve gezegenimiz için daha iyi olan tarım uygulamalarını sürdürmeyi amaçlamaktadır.UTZ sertifikalı kahve: sürdürülebilir tarım standa..
94,50TL
Üretici: Patar
PATAR MÖRK ROSTAT French Press ÖĞÜTÜLMÜŞ ORGANİK KAHVE 500 GRBitter çikolata ve kuru meyve notaları ile orta-koyu, zengin ve meyveli bir kahve. Organik gıda üretimi, insanlar ve gezegen için daha iyi olan tarım uygulamalarını sürdürmeyi amaçlamaktadır.  UTZ sertifikalı kahve: sürdürülebilir tar..
87,50TL
Üretici: Patar
Ağzınızda kalan tatta koyu çikolata notaları içeren yoğunluk vardırç Orta kavrulmuştur. Organik gıda üretimi, insanlar ve gezegenimiz için daha iyi olan tarım uygulamalarını sürdürmeyi amaçlamaktadır.UTZ sertifikalı kahve: sürdürülebilir tarım standartları ve çalışanlar için adil koşullar sağlar..
87,50TL
Üretici: Patar
Patar Signature Çekirdek Organik Filtre kahveSonrasında ağızda kalan kakao tatlarıyla tipik bir iskandinav kahve deneyimi yaşatan, iyi bir yoğunluğa ve kahve ekşiliğine sahip orta kavrulmuş kahvedir.Tréscol Kahve FiltresiTüm analizlerden başarı ile çıkmış, ıslandığında bile yırtılmayacak şekil..
64,90TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .