Menü
Your Cart

Öğütülmüş

Öğütme kalınlıkları hakkında

  • Ekstra ince öğütülmüş kahve Ekstra ince öğütülmüş kahve yalnızca Türk kahvesi için öğütülmüş demektir. Espresso'da kullanılan kahveden çok daha incedir, cezve ya da Türk kahvesi makinesinde kullanılabilir.
  • İnce öğütülmüş kahve Espresso makinesi ve moka pot'ta kullanabileceğiniz kahvedir. İnce öğütülmüş kahve espresso makinelerinin kahve haznesine giren, moka pot'un filtresini şenlendirendir. Türk kahvesinden biraz daha büyük parçalıdır.
  • Orta ince öğütülmüş kahve Sifon kahve için gerekli olan kahve orta ince öğütülmüş kahvedir. Pişme prensibi moka pot'a benzeyen sifon kahvede en iyi tadı alabilmek için bu kahve kullanılır.
  • Orta öğütülmüş kahve Damlama yöntemiyle (Filtre Kahve için en uygun Öğütme)  hazırlayacağınız kahvede kullanmanız gereken kahvedir. Orta öğütülmüş kahve filtrenin içinde kalarak bardağa damlamaz, daha iyi bir tat verir.
  • Orta kalın öğütülmüş kahve Chemex kahve için kullanılması gereken kahvedir. Kalına yakın öğütülmüş kahve olarak da adlandırılır
  • Kalın öğütülmüş kahve French press için ihtiyacınız olan kahvedir. Kalın öğütülmüş kahve French press'in filtresinden kaçmadan aşağı kadar iner.
  • Ekstra kalın öğütülmüş ,  Bu kadar kalın çekilmiş bir kahve, uzun süre demlenmesi gereken bir kahvede kullanılır. Bu da cold brew'dir. En az 10 saat boyunca demlenmesi gereken bir kahve için büyüklük ekstra kalındır.
Üretici: Patar
Patar Mellan Rostat Öğütülmüş Organik Filtre kahve Güzel bir asitliğe sahiptir ve orta kavrulmuştur. Dengeli ve zarif bir kahvedir.İçimin ardından gelen tatta meyve notaları içerir.Tréscol Kahve FiltresiTüm analizlerden başarı ile çıkmış, ıslandığında bile yırtılmayacak şekilde takviye edilmiş..
94,50TL
Üretici: Patar
Patar Mörk Rostat Öğütülmüş Organik Filtre kahveAğzınızda kalan tatta koyu çikolata notaları içeren yoğunluk vardır. Orta kavrulmuştur. Organik gıda üretimi, insanlar ve gezegenimiz için daha iyi olan tarım uygulamalarını sürdürmeyi amaçlamaktadır.UTZ sertifikalı kahve: sürdürülebilir tarım standa..
94,50TL
Üretici: Patar
PATAR MÖRK ROSTAT French Press ÖĞÜTÜLMÜŞ ORGANİK KAHVE 500 GRBitter çikolata ve kuru meyve notaları ile orta-koyu, zengin ve meyveli bir kahve. Organik gıda üretimi, insanlar ve gezegen için daha iyi olan tarım uygulamalarını sürdürmeyi amaçlamaktadır.  UTZ sertifikalı kahve: sürdürülebilir tar..
87,50TL
Üretici: Patar
Ağzınızda kalan tatta koyu çikolata notaları içeren yoğunluk vardırç Orta kavrulmuştur. Organik gıda üretimi, insanlar ve gezegenimiz için daha iyi olan tarım uygulamalarını sürdürmeyi amaçlamaktadır.UTZ sertifikalı kahve: sürdürülebilir tarım standartları ve çalışanlar için adil koşullar sağlar..
87,50TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .