Menü
Your Cart

Çekirdek

En iyi kahve çekirdekleri için dünya araştırdık. Bu nedenle ürün yelpazemizde Guatemala kadar uzak ve Kenya kadar yerel bir çok kahve çeşidini çekirdek ve öğütülmüş olarak bulabilirsiniz.


Her biri zengin, görkemli, benzersiz, tat ve aromalarıyla...

Trescol Brasil Çekirdek Kahve 250 Gr (Öğütülmemiş)
Popüler -22 %
Üretici: Trescol
Trescol Brasil Çekirdek Kahve 250 Gr (Öğütülmemiş)Trescol Myth Brasil, Brezilya'nın güneydoğu bölgesinin saf ve geleneksel yöntemlerle toplanan ve üretilen kahvesidir. Özenle seçilen kahveler, kuru işleme ile üretilir ve "sade" olarak sunulur. Kahve çekirdekleri elle toplanır ve sonraki birkaç gü..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Cafe Nice Çekirdek Kahve 250 Gr (Öğütülmemiş)Trescol Café Nice , daha ilk kullanımınızda çok özel bir kahve olduğunu ve favoriniz olacağını düşündürmek için tasarlandı. Oluşturulan dizayn Trescol Nice Café için açık ve kesin bir kimlik oluşturdu. Kökeni; saf %100 Arabica olan kahveler kul..
69,90TL 89,90TL
Trescol Colombia Çekirdek Kahve 250 Gr (Öğütülmemiş)
Popüler -22 %
Üretici: Trescol
Trescol Colombia Çekirdek Kahve 250 Gr (Öğütülmemiş)Kolombiya'nın güneybatı bölgesinin en saf ve kökeni eskilere dayanan kahve çekirdeğidir. Bu bölge, Kolombiya'nın en iyi kahvesini üretmesiyle bilinir. Trescol Cómo Colombia Kahve çekirdekleri çok dağlık bir bölgede, volkanik topraklarda, tropika..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Espresso Çekirdek Kahve 250 Gr (Öğütülmemiş)Trescol Solo Espresso Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri kullanılarak yapılmıştır. Bu kahveler iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman tazedir. İnce..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Ethiopia Çekirdek Kahve 250 Gr (Öğütülmemiş)  Etiyopya kahvesinin büyük çoğunluğu "sade" dir. Çekirdekler kabuklanmadan ve ayrılmadan önce birkaç gün boyunca doğrudan güneşte kurutulur. Bu süreç, Etiyopya kahvesinin kalitesini ve başarısını açıklayan su, enerji ve altyapı açısından oldukça..
69,90TL 89,90TL
Trescol Guatemala Çekirdek Kahve 250 Gr (Öğütülmemiş)
Popüler -22 %
Üretici: Trescol
Trescol Guatemala Çekirdek Kahve 250 Gr (Öğütülmemiş)Guatemala kahvemizin kökeni, kuzeybatı Guatemala'nın volkanik masiflerinde yer alan tarlalardan gelir. Bu kahve çekirdekleri, çok uzun süredir tüm dünyaya aynı standart ve kalitede ürün sunan üreticilerden temin edilir ve bölgede yetişen arabic..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Kenya Çekirdek Kahve 250 Gr (Öğütülmemiş)Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman tazedir. İnce ve narin olmayan çekirdeklerde narenciye notaları baskındır. A..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Sumatra Çekirdek Kahve 250 Gr (Öğütülmemiş)Endonezya'ya ait Sumatra adasının kuzeyinde yetişen, saf ve ayrıcalıklı bir kahve çekirdeğidir. Bölge volkanik bir bölgedir ve tropikal ormanlarla kaplıdır. Trescol Saga Sumatra Kahve çekirdeklerinin toplama ve kavurma işlemi Endonezya'ya özgü ıs..
69,90TL 89,90TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .