Menü
Your Cart

Colombia

Kolombiya'dan gelen kahve dünyaca ünlüdür. Geleneksel kahve üretiminde Brezilya'dan sonra ikinci sıradaydı, ancak Vietnam'ın hızla artan üretimi nedeniyle üçüncü sırada yer aldı. Yıllık 810.000 metrik ton kahve çekirdeği üretiyor, Kolombiya uluslararası kahve oyununda kilit bir oyuncudur.

Kolombiya'nın güneybatı bölgesinin en saf ve kökeni eskilere dayanan kahve çekirdeğidir. Bu bölge, Kolombiya'nın en iyi kahvesini üretmesiyle bilinir. Trescol Cómo Colombia Kahve çekirdekleri çok dağlık bir bölgede, volkanik topraklarda, tropikal bir iklimde, deniz seviyesinden 1200 ila 1800 m arasında yetişen çekirdeklerden özenle seçilir.

Trescol Cómo Colombia kahve, tatlımsı aromaları olan ve burunda sağduyulu bir koku bırakan özel bir kahvedir. Çekirdek gövdesi pürüzsüz ve yuvarlaktır. Damakta uzun süren tatlımsı bal ve karamel tadı oluşturur, sonrasında ise ceviz ve narenciye karışımı bir nota ile bitiren tatları ortaya çıkarır.

Yuvarlak gövdeli, zarif ve tatlı asiditeli kahve seven tüketiciler için doğru tercihtir.Üretici: Trescol
Trescol Colombia Aeropress için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İnce)Kolombiya'nın güneybatı bölgesinin en saf ve kökeni eskilere dayanan kahve çekirdeğidir. Bu bölge, Kolombiya'nın en iyi kahvesini üretmesiyle bilinir. Trescol Cómo Colombia Kahve çekirdekleri çok dağlık bir bölgede, volkanik topraklarda..
69,90TL 89,90TL
Trescol Colombia Çekirdek Kahve 250 Gr (Öğütülmemiş)
Popüler -22 %
Üretici: Trescol
Trescol Colombia Çekirdek Kahve 250 Gr (Öğütülmemiş)Kolombiya'nın güneybatı bölgesinin en saf ve kökeni eskilere dayanan kahve çekirdeğidir. Bu bölge, Kolombiya'nın en iyi kahvesini üretmesiyle bilinir. Trescol Cómo Colombia Kahve çekirdekleri çok dağlık bir bölgede, volkanik topraklarda, tropika..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Colombia Chemex için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri)Kolombiya'nın güneybatı bölgesinin en saf ve kökeni eskilere dayanan kahve çekirdeğidir. Bu bölge, Kolombiya'nın en iyi kahvesini üretmesiyle bilinir. Trescol Cómo Colombia Kahve çekirdekleri çok dağlık bir bölgede, volkanik topraklarda, tro..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Colombia Espresso için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Çok ince)Kolombiya'nın güneybatı bölgesinin en saf ve kökeni eskilere dayanan kahve çekirdeğidir. Bu bölge, Kolombiya'nın en iyi kahvesini üretmesiyle bilinir. Trescol Cómo Colombia Kahve çekirdekleri çok dağlık bir bölgede, volkanik toprakla..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Colombia French Press için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri) Kolombiya'nın güneybatı bölgesinin en saf ve kökeni eskilere dayanan kahve çekirdeğidir. Bu bölge, Kolombiya'nın en iyi kahvesini üretmesiyle bilinir. Trescol Cómo Colombia Kahve çekirdekleri çok dağlık bir bölgede, volkanik toprakla..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Colombia Kağıt Filtre için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)Kolombiya'nın güneybatı bölgesinin en saf ve kökeni eskilere dayanan kahve çekirdeğidir. Bu bölge, Kolombiya'nın en iyi kahvesini üretmesiyle bilinir. Trescol Cómo Colombia Kahve çekirdekleri çok dağlık bir bölgede, volkanik toprakla..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Colombia Metal Filtre için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)Kolombiya'nın güneybatı bölgesinin en saf ve kökeni eskilere dayanan kahve çekirdeğidir. Bu bölge, Kolombiya'nın en iyi kahvesini üretmesiyle bilinir. Trescol Cómo Colombia Kahve çekirdekleri çok dağlık bir bölgede, volkanik toprakla..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Colombia Moka Pot için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İnce)Kolombiya'nın güneybatı bölgesinin en saf ve kökeni eskilere dayanan kahve çekirdeğidir. Bu bölge, Kolombiya'nın en iyi kahvesini üretmesiyle bilinir. Trescol Cómo Colombia Kahve çekirdekleri çok dağlık bir bölgede, volkanik topraklarda,..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Colombia Kağıt Filtre için Öğütülmüş Kahve 250Gr + Trescol 40'lı Kağıt Filtre (Naturel)Kolombiya'nın güneybatı bölgesinin en saf ve kökeni eskilere dayanan kahve çekirdeğidir. Bu bölge, Kolombiya'nın en iyi kahvesini üretmesiyle bilinir. Trescol Cómo Colombia Kahve çekirdekleri çok dağlık ..
89,90TL 109,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Colombia Soğuk Demleme için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri) Kolombiya'nın güneybatı bölgesinin en saf ve kökeni eskilere dayanan kahve çekirdeğidir. Bu bölge, Kolombiya'nın en iyi kahvesini üretmesiyle bilinir. Trescol Cómo Colombia Kahve çekirdekleri çok dağlık bir bölgede, volkanik toprakl..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Colombia Syphon için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri)Kolombiya'nın güneybatı bölgesinin en saf ve kökeni eskilere dayanan kahve çekirdeğidir. Bu bölge, Kolombiya'nın en iyi kahvesini üretmesiyle bilinir. Trescol Cómo Colombia Kahve çekirdekleri çok dağlık bir bölgede, volkanik topraklarda, tr..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Colombia Türk kahvesi için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Pudra)Kolombiya'nın güneybatı bölgesinin en saf ve kökeni eskilere dayanan kahve çekirdeğidir. Bu bölge, Kolombiya'nın en iyi kahvesini üretmesiyle bilinir. Trescol Cómo Colombia Kahve çekirdekleri çok dağlık bir bölgede, volkanik toprakl..
69,90TL 89,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .