Menü
Your Cart

Guatemala

Guatemala Yıllık 204.000 metrik ton kahve çekirdeği üretti ve üretim sayıları son birkaç yıldır oldukça tutarlı kaldı. Kahve çekirdekleri en çok Guatemala'da sıcaklığın 16 ila 32 ° C arasında ve deniz seviyesinden 500 ila 5.000 metre yükseklikte olan yerlerde bol miktarda bulunur. Guatemala, 2011 yılında Honduras tarafından geçilene kadar Orta Amerika'nın en iyi üreticileriydi.

Guatemala kahvemizin kökeni, kuzeybatı Guatemala'nın volkanik masiflerinde yer alan tarlalardan gelir. Bu kahve çekirdekleri, çok uzun süredir tüm dünyaya aynı standart ve kalitede ürün sunan üreticilerden temin edilir ve bölgede yetişen arabica kahve çekirdeklerinin en özelidir. Ülke tüketicisinin damak tadına uygunluğundan dolayı, Trescol Goda Guatemala için özel olarak formüle edilmiştir. 

Trescol Goda Guatemala kahvesi Filtre kahve olarak daha iyi sonuçlar verecektir. Kahvenin asitliği ve lezzeti bu yönteme çok elverişlidir. Tercih ederseniz soğuk demleme yöntemlerini de kullanabilirsiniz.

Gövdeli olmayan çekirdekleri tercih eden ve topraksı aromayı beğenen, düşük asiditeli kahve seven tüketiciler için doğru tercihtir.

 Üretici: Trescol
Trescol Guatemala Aeropress için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İnce)Guatemala kahvemizin kökeni, kuzeybatı Guatemala'nın volkanik masiflerinde yer alan tarlalardan gelir. Bu kahve çekirdekleri, çok uzun süredir tüm dünyaya aynı standart ve kalitede ürün sunan üreticilerden temin edilir ve bölgede yetiş..
69,90TL 89,90TL
Trescol Guatemala Çekirdek Kahve 250 Gr (Öğütülmemiş)
Popüler -22 %
Üretici: Trescol
Trescol Guatemala Çekirdek Kahve 250 Gr (Öğütülmemiş)Guatemala kahvemizin kökeni, kuzeybatı Guatemala'nın volkanik masiflerinde yer alan tarlalardan gelir. Bu kahve çekirdekleri, çok uzun süredir tüm dünyaya aynı standart ve kalitede ürün sunan üreticilerden temin edilir ve bölgede yetişen arabic..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Guatemala Chemex için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri)Guatemala kahvemizin kökeni, kuzeybatı Guatemala'nın volkanik masiflerinde yer alan tarlalardan gelir. Bu kahve çekirdekleri, çok uzun süredir tüm dünyaya aynı standart ve kalitede ürün sunan üreticilerden temin edilir ve bölgede yetişen a..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Guatemala Espresso için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Çok ince)Guatemala kahvemizin kökeni, kuzeybatı Guatemala'nın volkanik masiflerinde yer alan tarlalardan gelir. Bu kahve çekirdekleri, çok uzun süredir tüm dünyaya aynı standart ve kalitede ürün sunan üreticilerden temin edilir ve bölgede ye..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Guatemala French Press için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri) Guatemala kahvemizin kökeni, kuzeybatı Guatemala'nın volkanik masiflerinde yer alan tarlalardan gelir. Bu kahve çekirdekleri, çok uzun süredir tüm dünyaya aynı standart ve kalitede ürün sunan üreticilerden temin edilir ve bölgede ye..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Guatemala Kağıt Filtre için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)Guatemala kahvemizin kökeni, kuzeybatı Guatemala'nın volkanik masiflerinde yer alan tarlalardan gelir. Bu kahve çekirdekleri, çok uzun süredir tüm dünyaya aynı standart ve kalitede ürün sunan üreticilerden temin edilir ve bölgede ye..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Guatemala Metal Filtre için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)Guatemala kahvemizin kökeni, kuzeybatı Guatemala'nın volkanik masiflerinde yer alan tarlalardan gelir. Bu kahve çekirdekleri, çok uzun süredir tüm dünyaya aynı standart ve kalitede ürün sunan üreticilerden temin edilir ve bölgede ye..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Guatemala Moka Pot için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İnce)Guatemala kahvemizin kökeni, kuzeybatı Guatemala'nın volkanik masiflerinde yer alan tarlalardan gelir. Bu kahve çekirdekleri, çok uzun süredir tüm dünyaya aynı standart ve kalitede ürün sunan üreticilerden temin edilir ve bölgede yetişe..
69,90TL 89,90TL
Trescol Guatemala Öğütülmüş Kahve 250Gr+Trescol 40'ı Kağıt Filtre
Popüler -18 %
Üretici: Trescol
Trescol Guatemala Kağıt Filtre için Öğütülmüş Kahve 250Gr + Trescol 40'lı Kağıt Filtre (Naturel)Guatemala kahvemizin kökeni, kuzeybatı Guatemala'nın volkanik masiflerinde yer alan tarlalardan gelir. Bu kahve çekirdekleri, çok uzun süredir tüm dünyaya aynı standart ve kalitede ürün sunan üreticile..
89,90TL 109,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Guatemala Soğuk Demleme için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri) Guatemala kahvemizin kökeni, kuzeybatı Guatemala'nın volkanik masiflerinde yer alan tarlalardan gelir. Bu kahve çekirdekleri, çok uzun süredir tüm dünyaya aynı standart ve kalitede ürün sunan üreticilerden temin edilir ve bölgede y..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Guatemala Syphon için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri)Guatemala kahvemizin kökeni, kuzeybatı Guatemala'nın volkanik masiflerinde yer alan tarlalardan gelir. Bu kahve çekirdekleri, çok uzun süredir tüm dünyaya aynı standart ve kalitede ürün sunan üreticilerden temin edilir ve bölgede yetişen a..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Guatemala Türk kahvesi için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Pudra)Guatemala kahvemizin kökeni, kuzeybatı Guatemala'nın volkanik masiflerinde yer alan tarlalardan gelir. Bu kahve çekirdekleri, çok uzun süredir tüm dünyaya aynı standart ve kalitede ürün sunan üreticilerden temin edilir ve bölgede y..
69,90TL 89,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .