Menü
Your Cart

Kenya

Kenya kahvesinin yaklaşık% 70'i küçük ölçekli üreticiler tarafından üretilmektedir. 2012 yılında Kenya'da yaklaşık 150.000 kahve çiftçisinin olduğu tahmin edilmiştir ve diğer tahminler altı milyon Kenya'lının kahve endüstrisinde doğrudan veya dolaylı olarak istihdam edildiği yönündedir . 

Kenya'nın merkezindeki dağlık bölgelerdeki asidik toprak, doğru miktarda güneş ışığı ve yağış, kahve bitkileri yetiştirmek için mükemmel koşullar sağlar. Kenya'dan gelen kahve 'Kolombiya hafif' tipindedir ve yoğun tadı, tam gövdesi ve Kenya'dan gelen kakao ve yüksek dereceli kahvenin notları ve  hoş aroması ile ünlüdür, dünyanın en çok aranan kahvelerinden biridir. 

Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman tazedir. İnce ve narin olmayan çekirdeklerde narenciye notaları baskındır. Ağızda bıraktığı tat Trescol Keja Kenya kahvesini diğerlerinden farklılaştırır. Tat ve aromoda, mevsimsel etkilerden dolayı beklenmedik değişikliklerin en az görüldüğü çeşitlerimizin başında gelir. Kenya kahvesi dünyadaki en iyi beş kahveden biri olarak bilinmesinin nedeni bu istikrara sahip olmasıdır.

Üretici: Trescol
Trescol Kenya Aeropress için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İnce)Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman tazedir. İnce ve narin olmayan çekirdeklerde narenciye notaları bas..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Kenya Çekirdek Kahve 250 Gr (Öğütülmemiş)Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman tazedir. İnce ve narin olmayan çekirdeklerde narenciye notaları baskındır. A..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Kenya Chemex için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri)Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman tazedir. İnce ve narin olmayan çekirdeklerde narenciye notaları baskınd..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Kenya Espresso için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Çok ince)Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman tazedir. İnce ve narin olmayan çekirdeklerde narenciye notaları ..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Kenya French Press için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri) Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman tazedir. İnce ve narin olmayan çekirdeklerde narenciye notaları ..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Kenya Kağıt Filtre için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman tazedir. İnce ve narin olmayan çekirdeklerde narenciye notaları ..
69,90TL 89,90TL
Trescol Kenya Metal Filtre için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)
Popüler -22 %
Üretici: Trescol
Trescol Kenya Metal Filtre için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman tazedir. İnce ve narin olmayan çekirdeklerde narenciye notaları ..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Kenya Moka Pot için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İnce)Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman tazedir. İnce ve narin olmayan çekirdeklerde narenciye notaları bask..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Kenya Kağıt Filtre için Öğütülmüş Kahve 250Gr + Trescol 40'lı Kağıt Filtre (Naturel)Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman tazedir. İnce ve narin olmayan çek..
89,90TL 109,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Kenya Soğuk Demleme için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri) Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman tazedir. İnce ve narin olmayan çekirdeklerde narenciye notaları..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Kenya Syphon için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri)Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman tazedir. İnce ve narin olmayan çekirdeklerde narenciye notaları baskınd..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Kenya Türk kahvesi için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Pudra)Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman tazedir. İnce ve narin olmayan çekirdeklerde narenciye notaları..
69,90TL 89,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .