Menü
Your Cart

Sumatra

Uluslararası olarak en iyi üretici olarak bilinmemelerine rağmen, Endonezya  yıllık 660.000 metrik tondan fazla kahve çekirdeği üretir. Ülke ekvatorun yakınında olduğu ve kahve üretimi için çok sayıda dağlık bölgeye sahip olduğu için kahve plantasyonu için ideal bir coğrafi konuma sahiptir.Kahve tarlaları şu anda Endonezya'nın topraklarının 1 milyon hektarını kapsıyor ve ekili alanların% 90'ından fazlası küçük ölçekli üreticiler tarafından çalışıyor.

Endonezya'ya ait Sumatra adasının kuzeyinde yetişen, saf ve ayrıcalıklı bir kahve çekirdeğidir. Bölge volkanik bir bölgedir ve tropikal ormanlarla kaplıdır. Trescol Saga Sumatra Kahve çekirdeklerinin toplama ve kavurma işlemi Endonezya'ya özgü ıslak kavurmadır. Kahve çekirdekleri önce kurutulur, sonra yıkanır ve ıslak iken fermente edilir, daha sonra tekrar kurutulmadan önce soyulur. Bu işlem özellikle, çekirdeğin vücudunu geliştirir ve kahvenin asitliğini sınırlar.

Sumatra kahve, olağanüstü ve eşsiz aromaları olan özel bir kahvedir. Çekirdek gövdesi mükemmel, yoğun, dolu ve kadifemsidir. Ağızda, uzun süren koyu bitter çikolata tadı oluşturur, sonrasında ise ince baharatlı bir nota ile bitirmek için kahverengi şeker tatlarını ortaya çıkarır.

Ağır gövdeli ve düşük asiditeli kahve seven tüketiciler için doğru tercihtir.Üretici: Trescol
Trescol Sumatra Aeropress için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İnce)Endonezya'ya ait Sumatra adasının kuzeyinde yetişen, saf ve ayrıcalıklı bir kahve çekirdeğidir. Bölge volkanik bir bölgedir ve tropikal ormanlarla kaplıdır. Trescol Saga Sumatra Kahve çekirdeklerinin toplama ve kavurma işlemi Endonezya'y..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Sumatra Çekirdek Kahve 250 Gr (Öğütülmemiş)Endonezya'ya ait Sumatra adasının kuzeyinde yetişen, saf ve ayrıcalıklı bir kahve çekirdeğidir. Bölge volkanik bir bölgedir ve tropikal ormanlarla kaplıdır. Trescol Saga Sumatra Kahve çekirdeklerinin toplama ve kavurma işlemi Endonezya'ya özgü ıs..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Sumatra Chemex için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri)Endonezya'ya ait Sumatra adasının kuzeyinde yetişen, saf ve ayrıcalıklı bir kahve çekirdeğidir. Bölge volkanik bir bölgedir ve tropikal ormanlarla kaplıdır. Trescol Saga Sumatra Kahve çekirdeklerinin toplama ve kavurma işlemi Endonezya'ya öz..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Sumatra Espresso için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Çok ince)Endonezya'ya ait Sumatra adasının kuzeyinde yetişen, saf ve ayrıcalıklı bir kahve çekirdeğidir. Bölge volkanik bir bölgedir ve tropikal ormanlarla kaplıdır. Trescol Saga Sumatra Kahve çekirdeklerinin toplama ve kavurma işlemi Endonezy..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Sumatra French Press için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri) Endonezya'ya ait Sumatra adasının kuzeyinde yetişen, saf ve ayrıcalıklı bir kahve çekirdeğidir. Bölge volkanik bir bölgedir ve tropikal ormanlarla kaplıdır. Trescol Saga Sumatra Kahve çekirdeklerinin toplama ve kavurma işlemi Endonezy..
69,90TL 89,90TL
Trescol Sumatra Kağıt Filtre için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)
Popüler -22 %
Üretici: Trescol
Trescol Sumatra Kağıt Filtre için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)Endonezya'ya ait Sumatra adasının kuzeyinde yetişen, saf ve ayrıcalıklı bir kahve çekirdeğidir. Bölge volkanik bir bölgedir ve tropikal ormanlarla kaplıdır. Trescol Saga Sumatra Kahve çekirdeklerinin toplama ve kavurma işlemi Endonezy..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Sumatra Metal Filtre için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)Endonezya'ya ait Sumatra adasının kuzeyinde yetişen, saf ve ayrıcalıklı bir kahve çekirdeğidir. Bölge volkanik bir bölgedir ve tropikal ormanlarla kaplıdır. Trescol Saga Sumatra Kahve çekirdeklerinin toplama ve kavurma işlemi Endonezy..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Sumatra Moka Pot için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İnce)Endonezya'ya ait Sumatra adasının kuzeyinde yetişen, saf ve ayrıcalıklı bir kahve çekirdeğidir. Bölge volkanik bir bölgedir ve tropikal ormanlarla kaplıdır. Trescol Saga Sumatra Kahve çekirdeklerinin toplama ve kavurma işlemi Endonezya'ya..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Sumatra Kağıt Filtre için Öğütülmüş Kahve 250Gr + Trescol 40'lı Kağıt Filtre (Naturel)Endonezya'ya ait Sumatra adasının kuzeyinde yetişen, saf ve ayrıcalıklı bir kahve çekirdeğidir. Bölge volkanik bir bölgedir ve tropikal ormanlarla kaplıdır. Trescol Saga Sumatra Kahve çekirdeklerinin top..
89,90TL 109,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Sumatra Soğuk Demleme için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri) Endonezya'ya ait Sumatra adasının kuzeyinde yetişen, saf ve ayrıcalıklı bir kahve çekirdeğidir. Bölge volkanik bir bölgedir ve tropikal ormanlarla kaplıdır. Trescol Saga Sumatra Kahve çekirdeklerinin toplama ve kavurma işlemi Endonez..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Sumatra Syphon için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri)Endonezya'ya ait Sumatra adasının kuzeyinde yetişen, saf ve ayrıcalıklı bir kahve çekirdeğidir. Bölge volkanik bir bölgedir ve tropikal ormanlarla kaplıdır. Trescol Saga Sumatra Kahve çekirdeklerinin toplama ve kavurma işlemi Endonezya'ya öz..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Sumatra Türk kahvesi için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Pudra)Endonezya'ya ait Sumatra adasının kuzeyinde yetişen, saf ve ayrıcalıklı bir kahve çekirdeğidir. Bölge volkanik bir bölgedir ve tropikal ormanlarla kaplıdır. Trescol Saga Sumatra Kahve çekirdeklerinin toplama ve kavurma işlemi Endonez..
69,90TL 89,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .