Menü
Your Cart

Aero Press

Aero Press gibi mükemmel bir demleme yöntemi bile, kahve çekirdeği belirli bir kalitede olmadıkça asla hayranlık uyandıran bir fincan kahve üretmeyecektir.

Aero Press gerçekten pahalı bir elektro gitara benzer. Çalan kişi berbatsa, hiçbir fark yaratmaz.

Kahvenin Altın Kuralı şudur:

Çekirdeğin kalitesi = Demleme yöntemi


Aparatınız ne kadar süslü olursa olsun, kahvenizin tadında fark yaratmaz, bu yüzden Aero Press'inizi yüksek kaliteli bir kahve ile eşleştirmeniz şart.Trescol, Aero Press'iniz için en iyi kahve çekirdeklerini bulacağınız güvenilir bir markadır.

Üretici: Trescol
Trescol Brasil Aeropress için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İnce)Trescol Myth Brasil, Brezilya'nın güneydoğu bölgesinin saf ve geleneksel yöntemlerle toplanan ve üretilen kahvesidir. Özenle seçilen kahveler, kuru işleme ile üretilir ve "sade" olarak sunulur. Kahve çekirdekleri elle toplanır ve sonraki ..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Cafe Nice Aeropress için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İnce)Trescol Café Nice , daha ilk kullanımınızda çok özel bir kahve olduğunu ve favoriniz olacağını düşündürmek için tasarlandı. Oluşturulan dizayn Trescol Nice Café için açık ve kesin bir kimlik oluşturdu. Kökeni; saf %100 Arabica olan kah..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Colombia Aeropress için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İnce)Kolombiya'nın güneybatı bölgesinin en saf ve kökeni eskilere dayanan kahve çekirdeğidir. Bu bölge, Kolombiya'nın en iyi kahvesini üretmesiyle bilinir. Trescol Cómo Colombia Kahve çekirdekleri çok dağlık bir bölgede, volkanik topraklarda..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Espresso Aeropress için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İnce)Trescol Solo Espresso Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri kullanılarak yapılmıştır. Bu kahveler iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman taze..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Ethiopia Aeropress için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İnce)Etiyopya kahvesinin büyük çoğunluğu "sade" dir. Çekirdekler kabuklanmadan ve ayrılmadan önce birkaç gün boyunca doğrudan güneşte kurutulur. Bu süreç, Etiyopya kahvesinin kalitesini ve başarısını açıklayan su, enerji ve altyapı açısından ..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Guatemala Aeropress için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İnce)Guatemala kahvemizin kökeni, kuzeybatı Guatemala'nın volkanik masiflerinde yer alan tarlalardan gelir. Bu kahve çekirdekleri, çok uzun süredir tüm dünyaya aynı standart ve kalitede ürün sunan üreticilerden temin edilir ve bölgede yetiş..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Kenya Aeropress için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İnce)Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman tazedir. İnce ve narin olmayan çekirdeklerde narenciye notaları bas..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Sumatra Aeropress için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İnce)Endonezya'ya ait Sumatra adasının kuzeyinde yetişen, saf ve ayrıcalıklı bir kahve çekirdeğidir. Bölge volkanik bir bölgedir ve tropikal ormanlarla kaplıdır. Trescol Saga Sumatra Kahve çekirdeklerinin toplama ve kavurma işlemi Endonezya'y..
69,90TL 89,90TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .