Menü
Your Cart

Chemex

Chemex Kahve, sıcak suyun bir kahve yatağından aşağıya akması ile oluşur, bu da onu Filtre  kahve makinesinde yapılan kahveye vücut ve tat açısından  benzer hale getirir. 

 Chemex filtreleri, diğer dökme yöntemleri tarafından kullanılanlardan yüzde 20 ila 30 daha kalın öğütülmesi gerekir. Sonuç, daha yavaş bir demleme ve daha zengin bir fincan kahvedir. French Press  kadar zengin olmasa da, Chemex dikkatlice kalibre edilmiş Filtre kahve makinelerinden bile daha  tortusuz bir fincan kahve üretiyor.

Üretici: Trescol
Trescol Brasil Chemex için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri)Trescol Myth Brasil, Brezilya'nın güneydoğu bölgesinin saf ve geleneksel yöntemlerle toplanan ve üretilen kahvesidir. Özenle seçilen kahveler, kuru işleme ile üretilir ve "sade" olarak sunulur. Kahve çekirdekleri elle toplanır ve sonraki birk..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Cafe Nice Chemex için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri)Trescol Café Nice , daha ilk kullanımınızda çok özel bir kahve olduğunu ve favoriniz olacağını düşündürmek için tasarlandı. Oluşturulan dizayn Trescol Nice Café için açık ve kesin bir kimlik oluşturdu. Kökeni; saf %100 Arabica olan kahvele..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Colombia Chemex için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri)Kolombiya'nın güneybatı bölgesinin en saf ve kökeni eskilere dayanan kahve çekirdeğidir. Bu bölge, Kolombiya'nın en iyi kahvesini üretmesiyle bilinir. Trescol Cómo Colombia Kahve çekirdekleri çok dağlık bir bölgede, volkanik topraklarda, tro..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Espresso Chemex için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri)Trescol Solo Espresso Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri kullanılarak yapılmıştır. Bu kahveler iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman tazedir...
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Ethiopia Çekirdek Kahve 250 Gr (Öğütülmemiş)  Etiyopya kahvesinin büyük çoğunluğu "sade" dir. Çekirdekler kabuklanmadan ve ayrılmadan önce birkaç gün boyunca doğrudan güneşte kurutulur. Bu süreç, Etiyopya kahvesinin kalitesini ve başarısını açıklayan su, enerji ve altyapı açısından oldukça..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Guatemala Chemex için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri)Guatemala kahvemizin kökeni, kuzeybatı Guatemala'nın volkanik masiflerinde yer alan tarlalardan gelir. Bu kahve çekirdekleri, çok uzun süredir tüm dünyaya aynı standart ve kalitede ürün sunan üreticilerden temin edilir ve bölgede yetişen a..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Kenya Chemex için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri)Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman tazedir. İnce ve narin olmayan çekirdeklerde narenciye notaları baskınd..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Sumatra Chemex için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri)Endonezya'ya ait Sumatra adasının kuzeyinde yetişen, saf ve ayrıcalıklı bir kahve çekirdeğidir. Bölge volkanik bir bölgedir ve tropikal ormanlarla kaplıdır. Trescol Saga Sumatra Kahve çekirdeklerinin toplama ve kavurma işlemi Endonezya'ya öz..
69,90TL 89,90TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .