Menü
Your Cart

Espresso

Bir espresso  elde etmek için, basınçlı sıcak su, bir kapuçino veya espresso makinesi kullanmalı ve  ince öğütülmüş koyu kavrulmuş Trescol Kahve çekirdeği içeren bir filtreden geçirmelisiniz. Suyun gücü, oldukça konsantre bir kahve çekimi oluşturur. 

Bu, kahve içeceklerinin tabanı için en yaygın olarak kullanılan yöntemdir.

Üretici: Trescol
Trescol Brasil Espresso için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Çok ince)Trescol Myth Brasil, Brezilya'nın güneydoğu bölgesinin saf ve geleneksel yöntemlerle toplanan ve üretilen kahvesidir. Özenle seçilen kahveler, kuru işleme ile üretilir ve "sade" olarak sunulur. Kahve çekirdekleri elle toplanır ve sonra..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Cafe Nice Espresso için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Çok ince)Trescol Café Nice , daha ilk kullanımınızda çok özel bir kahve olduğunu ve favoriniz olacağını düşündürmek için tasarlandı. Oluşturulan dizayn Trescol Nice Café için açık ve kesin bir kimlik oluşturdu. Kökeni; saf %100 Arabica olan ..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Colombia Espresso için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Çok ince)Kolombiya'nın güneybatı bölgesinin en saf ve kökeni eskilere dayanan kahve çekirdeğidir. Bu bölge, Kolombiya'nın en iyi kahvesini üretmesiyle bilinir. Trescol Cómo Colombia Kahve çekirdekleri çok dağlık bir bölgede, volkanik toprakla..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Espresso Espresso için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Çok ince)Trescol Solo Espresso Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri kullanılarak yapılmıştır. Bu kahveler iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman t..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Ethiopia Espresso için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Çok ince)Etiyopya kahvesinin büyük çoğunluğu "sade" dir. Çekirdekler kabuklanmadan ve ayrılmadan önce birkaç gün boyunca doğrudan güneşte kurutulur. Bu süreç, Etiyopya kahvesinin kalitesini ve başarısını açıklayan su, enerji ve altyapı açısınd..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Guatemala Espresso için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Çok ince)Guatemala kahvemizin kökeni, kuzeybatı Guatemala'nın volkanik masiflerinde yer alan tarlalardan gelir. Bu kahve çekirdekleri, çok uzun süredir tüm dünyaya aynı standart ve kalitede ürün sunan üreticilerden temin edilir ve bölgede ye..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Kenya Espresso için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Çok ince)Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman tazedir. İnce ve narin olmayan çekirdeklerde narenciye notaları ..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Sumatra Espresso için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Çok ince)Endonezya'ya ait Sumatra adasının kuzeyinde yetişen, saf ve ayrıcalıklı bir kahve çekirdeğidir. Bölge volkanik bir bölgedir ve tropikal ormanlarla kaplıdır. Trescol Saga Sumatra Kahve çekirdeklerinin toplama ve kavurma işlemi Endonezy..
69,90TL 89,90TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .