Menü
Your Cart

French Press

French Press kahve cezveleri genellikle güzel nesnelerdir. Cam veya paslanmaz çelik olsun, French Press her zaman güzel şeklini ve tadını korur. Ayrıca popülerliğinin basitliği ile ilgisi vardır.Şöyle düşünün: French Press ile elektrikler yok iken bile kahve yapabilirsiniz. Aynı şey kahve kapsülleri veya filtre kahve  için söylenemez. 

İri Öğütülmüş Trescol Kahve çekirdekleri ile yapacagınız French Press kahveniz ile, deneyiminizde üstün lezzeti ve aromayı bulacaksınız.

Üretici: Trescol
Trescol Brasil French Press için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri) Trescol Myth Brasil, Brezilya'nın güneydoğu bölgesinin saf ve geleneksel yöntemlerle toplanan ve üretilen kahvesidir. Özenle seçilen kahveler, kuru işleme ile üretilir ve "sade" olarak sunulur. Kahve çekirdekleri elle toplanır ve sonrak..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Cafe Nice French Press için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri) Trescol Café Nice , daha ilk kullanımınızda çok özel bir kahve olduğunu ve favoriniz olacağını düşündürmek için tasarlandı. Oluşturulan dizayn Trescol Nice Café için açık ve kesin bir kimlik oluşturdu. Kökeni; saf %100 Arabica olan ..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Colombia French Press için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri) Kolombiya'nın güneybatı bölgesinin en saf ve kökeni eskilere dayanan kahve çekirdeğidir. Bu bölge, Kolombiya'nın en iyi kahvesini üretmesiyle bilinir. Trescol Cómo Colombia Kahve çekirdekleri çok dağlık bir bölgede, volkanik toprakla..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Espresso Trescol Espresso French Press için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri)  Kahve 250 Gr (Öğütülmemiş)Trescol Solo Espresso Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri kullanılarak yapılmıştır. Bu kahveler iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdek..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Ethiopia French Press için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri) Etiyopya kahvesinin büyük çoğunluğu "sade" dir. Çekirdekler kabuklanmadan ve ayrılmadan önce birkaç gün boyunca doğrudan güneşte kurutulur. Bu süreç, Etiyopya kahvesinin kalitesini ve başarısını açıklayan su, enerji ve altyapı açısınd..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Guatemala French Press için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri) Guatemala kahvemizin kökeni, kuzeybatı Guatemala'nın volkanik masiflerinde yer alan tarlalardan gelir. Bu kahve çekirdekleri, çok uzun süredir tüm dünyaya aynı standart ve kalitede ürün sunan üreticilerden temin edilir ve bölgede ye..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Kenya French Press için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri) Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman tazedir. İnce ve narin olmayan çekirdeklerde narenciye notaları ..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Sumatra French Press için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri) Endonezya'ya ait Sumatra adasının kuzeyinde yetişen, saf ve ayrıcalıklı bir kahve çekirdeğidir. Bölge volkanik bir bölgedir ve tropikal ormanlarla kaplıdır. Trescol Saga Sumatra Kahve çekirdeklerinin toplama ve kavurma işlemi Endonezy..
69,90TL 89,90TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .