Menü
Your Cart

Hario V60

Bu demleme metodu, Kahve severlerin kahvelerindeki en ince notaların bile tadını çıkarmasına olanak tanıyan inanılmaz net lezzetler ve aromalar sunar. Bu nedenle V60, Trescol kahvenin en sevdiği demleme yöntemlerinden biridir. 3 dakika içinde inanılmaz lezzetli bir kahve hazırlayabilirsiniz.

 

Adı cihazın şeklinden kaynaklanır. 60 derecelik açılarla “V” şeklindedir. İç taraflarda ayrıca demleme yöntemi sırasında hava akışına yardımcı olan iç çıkıntılar vardır. Filtre kağıdı V şekline sokulur ve öğütülmüş kahve filtre kağıdına yerleştirilir. Demlenmiş kahve daha sonra fincana damlar ve mükemmel bir kahve verir.

Üretici: Trescol
Trescol Brasil V60 için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)Trescol Myth Brasil, Brezilya'nın güneydoğu bölgesinin saf ve geleneksel yöntemlerle toplanan ve üretilen kahvesidir. Özenle seçilen kahveler, kuru işleme ile üretilir ve "sade" olarak sunulur. Kahve çekirdekleri elle toplanır ve sonraki birkaç..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Cafe Nice V60 için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)Trescol Café Nice , daha ilk kullanımınızda çok özel bir kahve olduğunu ve favoriniz olacağını düşündürmek için tasarlandı. Oluşturulan dizayn Trescol Nice Café için açık ve kesin bir kimlik oluşturdu. Kökeni; saf %100 Arabica olan kahveler ..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Colombia V60 için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)  Kolombiya'nın güneybatı bölgesinin en saf ve kökeni eskilere dayanan kahve çekirdeğidir. Bu bölge, Kolombiya'nın en iyi kahvesini üretmesiyle bilinir. Trescol Cómo Colombia Kahve çekirdekleri çok dağlık bir bölgede, volkanik topraklarda, tro..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Espresso V60 için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)Trescol Solo Espresso Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri kullanılarak yapılmıştır. Bu kahveler iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman tazedir. İ..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Ethiopia V60 için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)Etiyopya kahvesinin büyük çoğunluğu "sade" dir. Çekirdekler kabuklanmadan ve ayrılmadan önce birkaç gün boyunca doğrudan güneşte kurutulur. Bu süreç, Etiyopya kahvesinin kalitesini ve başarısını açıklayan su, enerji ve altyapı açısından oldukç..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Guatemala V60 için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)Guatemala kahvemizin kökeni, kuzeybatı Guatemala'nın volkanik masiflerinde yer alan tarlalardan gelir. Bu kahve çekirdekleri, çok uzun süredir tüm dünyaya aynı standart ve kalitede ürün sunan üreticilerden temin edilir ve bölgede yetişen ara..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Kenya V60 için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman tazedir. İnce ve narin olmayan çekirdeklerde narenciye notaları baskındır..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Sumatra V60 için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)Endonezya'ya ait Sumatra adasının kuzeyinde yetişen, saf ve ayrıcalıklı bir kahve çekirdeğidir. Bölge volkanik bir bölgedir ve tropikal ormanlarla kaplıdır. Trescol Saga Sumatra Kahve çekirdeklerinin toplama ve kavurma işlemi Endonezya'ya özgü..
69,90TL 89,90TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .