Menü
Your Cart

Kağıt Filtre

Kağıt filtreler, damlama yöntemini kullanarak yapılan kahve demlemenin en yaygın ve en iyi yoludur.

 Kağıt filtreler, partiküllerin giderilmesinde en kapsamlı işi yapar ve böylece daha yumuşak ve daha acı bir fincan kahve için acı çökeltileri etkili bir şekilde yakalar.

Buna ek olarak, kağıt filtreler her türlü öğütme kullanmanıza izin verirken, kalıcı filtreler courser öğütme gerektirir. Daha ince öğütülmüş kahvelerin suya maruz kaldığı daha geniş bir yüzey alanı vardır, böylece daha zengin aromalı kahve içersiniz. Ve bazı kalıcı filtreler kahvenize yabancı tat ve koku da aktarabilir.

Üretici: Trescol
Trescol Brasil Kağıt Filtre için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)Trescol Myth Brasil, Brezilya'nın güneydoğu bölgesinin saf ve geleneksel yöntemlerle toplanan ve üretilen kahvesidir. Özenle seçilen kahveler, kuru işleme ile üretilir ve "sade" olarak sunulur. Kahve çekirdekleri elle toplanır ve sonra..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Brasil Kağıt Filtre için Öğütülmüş Kahve 250Gr + Trescol 40'lı Kağıt Filtre (Naturel)Trescol Myth Brasil, Brezilya'nın güneydoğu bölgesinin saf ve geleneksel yöntemlerle toplanan ve üretilen kahvesidir. Özenle seçilen kahveler, kuru işleme ile üretilir ve "sade" olarak sunulur. Kahve çekir..
89,90TL 109,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Cafe Nice Kağıt Filtre için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)Trescol Café Nice , daha ilk kullanımınızda çok özel bir kahve olduğunu ve favoriniz olacağını düşündürmek için tasarlandı. Oluşturulan dizayn Trescol Nice Café için açık ve kesin bir kimlik oluşturdu. Kökeni; saf %100 Arabica olan ..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Cafe Nice Kağıt Filtre için Öğütülmüş Kahve 250Gr + Trescol 40'lı Kağıt Filtre (Naturel)Trescol Café Nice , daha ilk kullanımınızda çok özel bir kahve olduğunu ve favoriniz olacağını düşündürmek için tasarlandı. Oluşturulan dizayn Trescol Café Nice için açık ve kesin bir kimlik oluşturdu...
89,90TL 109,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Colombia Kağıt Filtre için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)Kolombiya'nın güneybatı bölgesinin en saf ve kökeni eskilere dayanan kahve çekirdeğidir. Bu bölge, Kolombiya'nın en iyi kahvesini üretmesiyle bilinir. Trescol Cómo Colombia Kahve çekirdekleri çok dağlık bir bölgede, volkanik toprakla..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Colombia Kağıt Filtre için Öğütülmüş Kahve 250Gr + Trescol 40'lı Kağıt Filtre (Naturel)Kolombiya'nın güneybatı bölgesinin en saf ve kökeni eskilere dayanan kahve çekirdeğidir. Bu bölge, Kolombiya'nın en iyi kahvesini üretmesiyle bilinir. Trescol Cómo Colombia Kahve çekirdekleri çok dağlık ..
89,90TL 109,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Espresso Kağıt Filtre için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)Trescol Solo Espresso Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri kullanılarak yapılmıştır. Bu kahveler iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman t..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Ethiopia Kağıt Filtre için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta) Etiyopya kahvesinin büyük çoğunluğu "sade" dir. Çekirdekler kabuklanmadan ve ayrılmadan önce birkaç gün boyunca doğrudan güneşte kurutulur. Bu süreç, Etiyopya kahvesinin kalitesini ve başarısını açıklayan su, enerji ve altyapı açıs..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Ethiopia Kağıt Filtre için Öğütülmüş Kahve 250Gr + Trescol 40'lı Kağıt Filtre (Naturel)Etiyopya kahvesinin büyük çoğunluğu "sade" dir. Çekirdekler kabuklanmadan ve ayrılmadan önce birkaç gün boyunca doğrudan güneşte kurutulur. Bu süreç, Etiyopya kahvesinin kalitesini ve başarısını açıklaya..
89,90TL 109,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Guatemala Kağıt Filtre için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)Guatemala kahvemizin kökeni, kuzeybatı Guatemala'nın volkanik masiflerinde yer alan tarlalardan gelir. Bu kahve çekirdekleri, çok uzun süredir tüm dünyaya aynı standart ve kalitede ürün sunan üreticilerden temin edilir ve bölgede ye..
69,90TL 89,90TL
Trescol Guatemala Öğütülmüş Kahve 250Gr+Trescol 40'ı Kağıt Filtre
Popüler -18 %
Üretici: Trescol
Trescol Guatemala Kağıt Filtre için Öğütülmüş Kahve 250Gr + Trescol 40'lı Kağıt Filtre (Naturel)Guatemala kahvemizin kökeni, kuzeybatı Guatemala'nın volkanik masiflerinde yer alan tarlalardan gelir. Bu kahve çekirdekleri, çok uzun süredir tüm dünyaya aynı standart ve kalitede ürün sunan üreticile..
89,90TL 109,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Kenya Kağıt Filtre için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman tazedir. İnce ve narin olmayan çekirdeklerde narenciye notaları ..
69,90TL 89,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .