Menü
Your Cart

Metal Filtre

Yeniden kullanılabilir metal filtreler, içine dökülen her şeyi yakalayacak kadar ince değildir, yani metal filtreden ve yağ ve mikro parçacıklar fincan içine girebilir.

Bu yağlar, fincanın tadını değiştirebilen lezzetler taşır, ancak aynı zamanda oldukça kolay oksitlenir, yani tat içme sırasında önemli ölçüde değişebilir.

Mikro parçacıklar, fincana daha koyu, daha bulutlu bir görünüm veren filtrenin deliklerinden kayabilecek kadar küçük olan küçük kahve granülleridir. Ayrıca fincanın lezzetini, bir French Press’te demlenmiş kahve gibi daha zengin ve cesur hale getirir ve bardağın dibine yerleşerek biraz tortu bırakır (French Press kahvesi gibi).

Üretici: Trescol
Trescol Brasil Metal Filtre için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)Trescol Myth Brasil, Brezilya'nın güneydoğu bölgesinin saf ve geleneksel yöntemlerle toplanan ve üretilen kahvesidir. Özenle seçilen kahveler, kuru işleme ile üretilir ve "sade" olarak sunulur. Kahve çekirdekleri elle toplanır ve sonra..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Cafe Nice Metal Filtre için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)Trescol Café Nice , daha ilk kullanımınızda çok özel bir kahve olduğunu ve favoriniz olacağını düşündürmek için tasarlandı. Oluşturulan dizayn Trescol Nice Café için açık ve kesin bir kimlik oluşturdu. Kökeni; saf %100 Arabica olan ..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Colombia Metal Filtre için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)Kolombiya'nın güneybatı bölgesinin en saf ve kökeni eskilere dayanan kahve çekirdeğidir. Bu bölge, Kolombiya'nın en iyi kahvesini üretmesiyle bilinir. Trescol Cómo Colombia Kahve çekirdekleri çok dağlık bir bölgede, volkanik toprakla..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Espresso Metal Filtre için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)Trescol Solo Espresso Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri kullanılarak yapılmıştır. Bu kahveler iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman t..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Ethiopia Metal Filtre için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)Etiyopya kahvesinin büyük çoğunluğu "sade" dir. Çekirdekler kabuklanmadan ve ayrılmadan önce birkaç gün boyunca doğrudan güneşte kurutulur. Bu süreç, Etiyopya kahvesinin kalitesini ve başarısını açıklayan su, enerji ve altyapı açısınd..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Guatemala Metal Filtre için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)Guatemala kahvemizin kökeni, kuzeybatı Guatemala'nın volkanik masiflerinde yer alan tarlalardan gelir. Bu kahve çekirdekleri, çok uzun süredir tüm dünyaya aynı standart ve kalitede ürün sunan üreticilerden temin edilir ve bölgede ye..
69,90TL 89,90TL
Trescol Kenya Metal Filtre için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)
Popüler -22 %
Üretici: Trescol
Trescol Kenya Metal Filtre için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman tazedir. İnce ve narin olmayan çekirdeklerde narenciye notaları ..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Sumatra Metal Filtre için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (Orta)Endonezya'ya ait Sumatra adasının kuzeyinde yetişen, saf ve ayrıcalıklı bir kahve çekirdeğidir. Bölge volkanik bir bölgedir ve tropikal ormanlarla kaplıdır. Trescol Saga Sumatra Kahve çekirdeklerinin toplama ve kavurma işlemi Endonezy..
69,90TL 89,90TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .