Menü
Your Cart

Moka Pot

Moka Pot cezveleri, zengin görünümlü, konsantre kahve üreten, klasik görünümlü, kullanımı kolay cezvelerdir. Geleneksel seçenek koyu, espresso tarzı bir kavurma olsa da, Moka kabında çok çeşitli kahveler kullanabilirsiniz . Mükemmel bir lezzet için Trescol Kahve Çekirdeklerini deneyebilirsiniz.

 

Burada çok büyük kahve seçenekleri vardır, bu yüzden Moka pot için öğütülmüş tüm çekirdeklerimizi buraya topladık. En sevdiğiniz Moka pot kahveler için satın almaya devam edin.

Üretici: Trescol
Trescol Brasil Moka Pot için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İnce)Trescol Myth Brasil, Brezilya'nın güneydoğu bölgesinin saf ve geleneksel yöntemlerle toplanan ve üretilen kahvesidir. Özenle seçilen kahveler, kuru işleme ile üretilir ve "sade" olarak sunulur. Kahve çekirdekleri elle toplanır ve sonraki b..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Cafe Nice Moka Pot için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İnce)Trescol Café Nice , daha ilk kullanımınızda çok özel bir kahve olduğunu ve favoriniz olacağını düşündürmek için tasarlandı. Oluşturulan dizayn Trescol Nice Café için açık ve kesin bir kimlik oluşturdu. Kökeni; saf %100 Arabica olan kahv..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Colombia Moka Pot için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İnce)Kolombiya'nın güneybatı bölgesinin en saf ve kökeni eskilere dayanan kahve çekirdeğidir. Bu bölge, Kolombiya'nın en iyi kahvesini üretmesiyle bilinir. Trescol Cómo Colombia Kahve çekirdekleri çok dağlık bir bölgede, volkanik topraklarda,..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Espresso Moka Pot için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İnce)Trescol Solo Espresso Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri kullanılarak yapılmıştır. Bu kahveler iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman tazed..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Ethiopia Moka Pot için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İnce)Etiyopya kahvesinin büyük çoğunluğu "sade" dir. Çekirdekler kabuklanmadan ve ayrılmadan önce birkaç gün boyunca doğrudan güneşte kurutulur. Bu süreç, Etiyopya kahvesinin kalitesini ve başarısını açıklayan su, enerji ve altyapı açısından o..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Guatemala Moka Pot için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İnce)Guatemala kahvemizin kökeni, kuzeybatı Guatemala'nın volkanik masiflerinde yer alan tarlalardan gelir. Bu kahve çekirdekleri, çok uzun süredir tüm dünyaya aynı standart ve kalitede ürün sunan üreticilerden temin edilir ve bölgede yetişe..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Kenya Moka Pot için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İnce)Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman tazedir. İnce ve narin olmayan çekirdeklerde narenciye notaları bask..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Sumatra Moka Pot için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İnce)Endonezya'ya ait Sumatra adasının kuzeyinde yetişen, saf ve ayrıcalıklı bir kahve çekirdeğidir. Bölge volkanik bir bölgedir ve tropikal ormanlarla kaplıdır. Trescol Saga Sumatra Kahve çekirdeklerinin toplama ve kavurma işlemi Endonezya'ya..
69,90TL 89,90TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .