Menü
Your Cart

Soğuk Demleme

Bir fincan buzlu kahvenin havalı, kafeinli yudumundan daha tatmin edici çok az şey vardır. 

Soğuk demleme kahve yapmak Trescol Kahve ile kolaydır ve evde tadını çıkarmak için tüm sırlarımızı paylaşıyoruz. 

Diğer büyük kahve dükkanlarının kullandığı tekniği kullanarak, soğuk demlemeyi Trescol Kahve ile yapmaya çalışın. Sadece Trescol Kahve çekirdeğine ihtiyacınız var.

Evde buzlu kahve yapmanın en kolay yolu Soğuk demleme için öğütülmüş Trescol kahveyi soğuk suyla karıştırmak ve karışımı gece boyunca buzdolabında bekletmektir. Ertesi gün, karışımı süzerek, hemen servis edebilir veya iki haftaya kadar saklanabilecek bir konsantre kahveye sahip olabilirsiniz.

Üretici: Trescol
Trescol Brasil Soğuk Demleme için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri) Trescol Myth Brasil, Brezilya'nın güneydoğu bölgesinin saf ve geleneksel yöntemlerle toplanan ve üretilen kahvesidir. Özenle seçilen kahveler, kuru işleme ile üretilir ve "sade" olarak sunulur. Kahve çekirdekleri elle toplanır ve sonr..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Cafe Nice Soğuk Demleme için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri) Trescol Café Nice , daha ilk kullanımınızda çok özel bir kahve olduğunu ve favoriniz olacağını düşündürmek için tasarlandı. Oluşturulan dizayn Trescol Nice Café için açık ve kesin bir kimlik oluşturdu. Kökeni; saf %100 Arabica olan..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Colombia Soğuk Demleme için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri) Kolombiya'nın güneybatı bölgesinin en saf ve kökeni eskilere dayanan kahve çekirdeğidir. Bu bölge, Kolombiya'nın en iyi kahvesini üretmesiyle bilinir. Trescol Cómo Colombia Kahve çekirdekleri çok dağlık bir bölgede, volkanik toprakl..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Espresso Soğuk Demleme için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri) Trescol Solo Espresso Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri kullanılarak yapılmıştır. Bu kahveler iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman ..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Ethiopia Soğuk Demleme için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri) Etiyopya kahvesinin büyük çoğunluğu "sade" dir. Çekirdekler kabuklanmadan ve ayrılmadan önce birkaç gün boyunca doğrudan güneşte kurutulur. Bu süreç, Etiyopya kahvesinin kalitesini ve başarısını açıklayan su, enerji ve altyapı açısın..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Guatemala Soğuk Demleme için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri) Guatemala kahvemizin kökeni, kuzeybatı Guatemala'nın volkanik masiflerinde yer alan tarlalardan gelir. Bu kahve çekirdekleri, çok uzun süredir tüm dünyaya aynı standart ve kalitede ürün sunan üreticilerden temin edilir ve bölgede y..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Kenya Soğuk Demleme için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri) Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman tazedir. İnce ve narin olmayan çekirdeklerde narenciye notaları..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Sumatra Soğuk Demleme için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri) Endonezya'ya ait Sumatra adasının kuzeyinde yetişen, saf ve ayrıcalıklı bir kahve çekirdeğidir. Bölge volkanik bir bölgedir ve tropikal ormanlarla kaplıdır. Trescol Saga Sumatra Kahve çekirdeklerinin toplama ve kavurma işlemi Endonez..
69,90TL 89,90TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .