Menü
Your Cart

Syphon

Syphon filtre kahve, sifon yöntemi adı verilen özel bir kahve demleme yöntemi ile hazırlanan kahvedir.  Vakum efekti kullandığından, sifon filtre kahve makinesine de vakum pot ve vakum pot maker denir. Vakumlu demlenmiş kahvenin en lezzetli kahvelerden biri olduğuna inanılmaktadır. Aslında, Syphon yöntemi, French Press kahve ve damlama kahve demleme tekniklerini kullanan gelişmiş bir kahve demleme yöntemidir. Ayrıca, kahve Syphon yöntemi tam daldırma ve düşük basınçlı ekstraksiyon kullanır. Syphon kahve demleme, Trescol Kahve tutkunu birçok kahve meraklısı tarafından en iyi kahve demleme yöntemi olarak kabul edilir. Ve Syphon kahvesi birçok Trescol kahve hayranı tarafından çok sevilir.

Üretici: Trescol
Trescol Brasil Syphon için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri)Trescol Myth Brasil, Brezilya'nın güneydoğu bölgesinin saf ve geleneksel yöntemlerle toplanan ve üretilen kahvesidir. Özenle seçilen kahveler, kuru işleme ile üretilir ve "sade" olarak sunulur. Kahve çekirdekleri elle toplanır ve sonraki birk..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Cafe Nice Syphon için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri)Trescol Café Nice , daha ilk kullanımınızda çok özel bir kahve olduğunu ve favoriniz olacağını düşündürmek için tasarlandı. Oluşturulan dizayn Trescol Nice Café için açık ve kesin bir kimlik oluşturdu. Kökeni; saf %100 Arabica olan kahvele..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Colombia Syphon için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri)Kolombiya'nın güneybatı bölgesinin en saf ve kökeni eskilere dayanan kahve çekirdeğidir. Bu bölge, Kolombiya'nın en iyi kahvesini üretmesiyle bilinir. Trescol Cómo Colombia Kahve çekirdekleri çok dağlık bir bölgede, volkanik topraklarda, tr..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Espresso Syphon için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri)Trescol Solo Espresso Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri kullanılarak yapılmıştır. Bu kahveler iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman tazedir...
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Ethiopia Syphon için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri)Etiyopya kahvesinin büyük çoğunluğu "sade" dir. Çekirdekler kabuklanmadan ve ayrılmadan önce birkaç gün boyunca doğrudan güneşte kurutulur. Bu süreç, Etiyopya kahvesinin kalitesini ve başarısını açıklayan su, enerji ve altyapı açısından oldu..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Guatemala Syphon için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri)Guatemala kahvemizin kökeni, kuzeybatı Guatemala'nın volkanik masiflerinde yer alan tarlalardan gelir. Bu kahve çekirdekleri, çok uzun süredir tüm dünyaya aynı standart ve kalitede ürün sunan üreticilerden temin edilir ve bölgede yetişen a..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Kenya Syphon için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri)Güçlü tatları ve karakterleriyle tanınan Kenya kahveleri iri gövdeli olup, zengin bir yoğunluğa sahiptir. Canlı ve temiz çekirdekler hasat devamlılığından dolayı her zaman tazedir. İnce ve narin olmayan çekirdeklerde narenciye notaları baskınd..
69,90TL 89,90TL
Üretici: Trescol
Trescol Sumatra Syphon için Öğütülmüş Kahve 250 Gr (İri)Endonezya'ya ait Sumatra adasının kuzeyinde yetişen, saf ve ayrıcalıklı bir kahve çekirdeğidir. Bölge volkanik bir bölgedir ve tropikal ormanlarla kaplıdır. Trescol Saga Sumatra Kahve çekirdeklerinin toplama ve kavurma işlemi Endonezya'ya öz..
69,90TL 89,90TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .